Чи можна бути вагітною якщо йдуть місячні, чи можна при місячних бути вагітною

Чи можна бути вагітною якщо йдуть місячні, чи можна при місячних бути вагітною

Якщо ви страждаєте питанням, чи можна бути вагітною, якщо йдуть місячні, то ця замітка напевно виявиться корисною для вас. Сучасна медицина схильна давати ствердну відповідь на це питання, адже буває так, що весь перший місяць вагітності (або навіть більше) можуть спостерігатися кров’янисті виділення з піхви.

З чим же це пов’язано? Перш за все, варто зауважити, що не потрібно думати, що місячні при вагітності є нормою, адже це не так!

Якщо у вас тривають менструації, коли тест на вагітність позитивний, це може означати лише те, що вам необхідно звернутися до лікаря. Справа в тому, що кров’янисті виділення на перших строках вагітності можуть сигналізувати про якісь проблеми з плодом або інших ускладненнях – хворобах, запальних процесах і так далі.

Строго кажучи, якщо ви точно знаєте, що вагітні, то місячні не є нормою, оскільки можуть означати відшарування плодового яйця. Якщо ж вагітність для вас небажана, але тест на вагітність позитивний, то варто обов’язково відвідати лікаря, адже ви можете бути дійсно вагітні, а кров сигналізує про якісь проблеми вашої репродуктивної системи.

Автор статті: Святослав Ситников

Коментарі (131):

Привіт, після останнього статевого акту місячні прийшли в термін, йшли як звичайно, за тим на наступний місяць теж прийшли в срок.Сей годину пішов третій місяць, але місячних немає, затримка кілька днів (ніколи раніше затримок не було) Моє питання: чи можу я бути вагітна чи це все таки не можливо, раз вже були місячні?

світла, 2016-09-19 13:38:22:

Привіт, була затримка 5-6 днів, потім пішли місячні, і протягом трьох місяців йдуть постійно, навіть раніше норми, трохи набрала у вазі, можу я бути вагітна ?

Добрий день, у мене така ситуація була затримка 2 дні потім прийшли місячні з болями як зазвичай, тест перед затримкою показав другу смужку тільки слабку, на даний момент нудота і блювота. на узі сказали що жовте тіло на місці і овуляція була, до затримки поправилася помітно. чи можу я бути вагітна.

Здрастуйте, у мене йде менструація, сильно болить низ живота і нудота, па.бил не захищений! Тести показують негативний результат! Чи можу я бути вагітною! До менструації симптоми були такими ж!

Здрастуйте, у мене така ситуація: місячні були приблизно з 10 по 15 число але ми займалися зі своїм хлопцем сексом під час місячних. І після цього останній секс був 19 числа. 22 числа у мене загинув хлопець. У мене виникла думка, що я можу бути вагітна. Я сходила на УЗД, лікар подивилася і сказала що я прийшла трохи зарано, мені сказали що овуляція у мене була після місячних і що жовте тіло є, яке живить дитини немає або поки не видно, розмір жовтого тіла 21 міліметр, наскільки я прочитала в Інтернеті , що при вагітності можливо розмір жовтого тіла від 10 до 30 міліметрів, але у мене 8 числа пішли місячні. Чи можливо у мене вагітність чи ні, звичайно дуже хотілося б, щоб я виявилася вагітною, підкажіть, хто що знає, до лікаря йти боюся.

Здрастуйте, чи можу я бути вагітна? Був незахищеною па без сім’явиверження, третій місяць йдуть місячні, без ознак беременності.Всё як обично.а самої якось неспокійно.

Анастасія, 2016-03-01 18:33:25:

Добрий день.па був 04.02., Місячні пішли 19.02 йшли 3 дня.25.02тошнота, прям ковтати складно било.І відразу застуда, кашель, ніс заложен.і продовжує нудити і часті позиви в туалет.возможно це вагітність?

Вікторія, 2016-02-19 14:24:37:

Привіт, 20.01.16 почалися місячні на 2 дні раніше і йшли лише 3 дні, замість належних 5-ти, через день виявила на білизні по 3 краплі крові, яка йшла 3 дня.В цього місяця за 8 днів до передбачуваних місячних була коричнева мазня 3 дні, і відразу через 2 дня пішла чергова менструація, але раніше на 3 дні, передбачуваних місячних, з 1.01.16 по 31.01.16 було 12 статевих незахищених актів. Це вагітність або збій ?

Вітаю! Останній статевий акт був 10.12.15г. (Не захищених) .16.12.2015г. були місячні, а в цьому місяці немає. Чи варто мені думати про вагітність або це всього лише збій циклу ?

Добрий день. Останній статевий акт був 13 грудня (незахищений) і через десять днів пішли місячні. Чи можлива вагітність?

Привіт я хочу завагітніти, але ніяк не виходить, була в тому місяці менструація з затримкою 4 дні, потім з мене пішла сукровиця і потім почали мазати, а потім знову перестали, потім знову пішла і потім повалилися шматки, і пішли нормально, і мене нудить і таке почуття як ніби у мене в животі хтось скорочується, спасибі заздалегідь

Привіт у мене така ситуація, 7 тижнів тому повинні бути місячні їх немає, робила тест одна смужка яскрава а друга бліда і сьогодні кров пішла, тягне низ живота, болить поперек і груди боліт.что це? може бути, вагітна я чи ні? до лікаря не ходила, можливості поки немає сходити.

народила 2 липня, кинула годувати 20 серпня, місячні вчасно йдуть, таке відчуття що в животі щось ворушиться, 4 тесту і все негативні, як думаєте не можу бути вагітна .

підкажіть будь ласка тест на вагітність показав 2 смужки та й я відчувала що вагітна була затримка 4 дні а зараз пішли місячні як думаєте що це?

Зачали з чоловіком дитину в 20х числах жовтня, зараз 29 і у мене пішли М, чи можливо що я вагітна. Заздалегідь дякую.

Допоможіть будь ласка я не знаю що робити. Півроку не було сексу, місяць тому був п.а захищений через два дні пішли місячні ось вони вже повинні піти і живіт болів груди болить і трохи рідкий стілець буває все як перед місячними але їх немає підкажіть будь ласка

Аліна, 2015-10-05 20:26:26:

Привіт підкажіть будь ласка. у мене був кілька разів статевий акт з хлопцем, при цьому ми не оберігалися. через деякий час почала збільшуватися груди і моторошно хворіти. потім вранці з’явилася нудота, почало боліти в низу живота і поперек боліти, але у мене пішли місячні вже 2 дні просто маже, тягне на солодке і солоне, можливо вагітність?

Допоможіть будь ласка, Тиждень тому був секс з коханим, після всього цього у мене пішла кров, але це точно не менструації, вони у мене були в кінці минулого місяця. робила вже 4 тесту показує одну смужку.

Лілія, 2015-09-16 21:18:11:

Підкажіть будь ласка чи попорадьте Я в паніці У серпні була затримка 2 тижні робила 4 тесту-негативні після 2-тижневої затримки почалися місячні Як завжди йшли 5 дней.крові багато Але ось позавчора я прокинулася від страшного болю в животі Неначе починаються місячні Випила болезаспокійливий і через півгодини заснула. Але ось сегодня.10 хвилин тому я прийняла душ і з правого боку грудей яка та рідина вийшла, майже як вода.что це може бути.

31 липня або 1 Серпня був пік овуляції і був незахищений ПА 11 Серпня з’явилися коричневі виділення місячні повинні були прийти 15 Серпня. Це може бути вагітність? Хочеться швидше дізнатися не чекаючи затримки. Заздалегідь дякую!

Привіт у мене така ситуація, 7 тижнів тому повинні бути місячні їх немає, робила тест одна смужка яскрава а друга бліда і сьогодні кров пішла, тягне низ живота, болить поперек і груди боліт.что це може бути, вагітна я чи ні? До лікаря не ходила, можливості поки немає сходити.

Привіт у мене така ситуація, 7 тижнів тому повинні бути місячні їх немає, робила тест одна смужка яскрава а друга бліда і сьогодні кров пішла, тягне низ живота, болить поперек і груди боліт.что це може бути, вагітна я чи ні? До лікаря не ходила, можливості поки немає сходити.

Здраствуйте, місячні прийшли 15июл і то попачкать два 17липня закінчилися, 18 знову бруднилися один день, через днів 5 з ранку стала нудота з ранку, і щас уже третій день болить грудь.тест не купувала так як у мене з першої дочей тест показав тільки на 8 тижні, і сам гінеколог побачив на 8 неделі.подскажіте пожалусто можливо що я вагітна ?? зарание величезне спасибі.

Ангеліна, 2015-07-29 10:45:11:

Привіт .Подскажіте хто може дуже переживаю є син від першого шлюбу з чоловіком хочемо дуже сильно спільну дитину .Цікл не стабільна, в червні на чотири дні пішли раніше хоч зазвичай 24 дня цикл, де ти місяців 10 періодично збої, в липні була затримка вісім днів місячні пішли на другий день з місячними стала виділятися слиз в точності як при овуляції був статевий акт і чоловік скінчив в мене після чого я закинула ноги наверх і так години дві на слід день місячних не було зовсім і на слід день після фіз навантаження вийшла червона кров і тягне з лівого боку матки або це яєчник. Підкажіть що це може бути .Будемо дуже вдячна хоч трохи в цьому розібратися .

Після статевого акту пройшов тиждень і дійшли місячні вони йшли 2 дні і нудило, і їсти стала багато чи можу я бути вагітна

здраствуйте, у мене така ситуація, скажіть будь ласка, якщо я переспала з хлопцем, коли місячні закінчилися в цей же день, я можу завагітніти?

Минуло 2 місячних, але боюся, що беременна.Возможно це?

Я не можу имет дітей скільки разів лікувався все говорять не час до вас все нормально

У мене був статевий акт, затримка після нього була 2 дні тест не делала.но через тиждень після місячних починає вранці нудити жудко і розлад і в сон клонет, їсти стала багато. Підкажіть я не вагітна ?

здрастуйте, чи можлива вагітність якщо місячні прийшли в термін і тест показує 1 смужку? мене трохи нудить, може бути це через хвилювання? Допоможіть будь ласка

Досвідчена мама, 2015-05-25 14:33:57:

Ильмира, такі тонкощі. Запитайте у лікаря, він компетентніше))

Досвідчена мама, 2015-05-25 14:33:25:

Оксаночка, немає, ви не вагітні, заспокойтеся) для вагітності потрібно, щоб сперма вашого МЧ потрапила вам приблизно на шийку матки, зайшла в матку, дісталася до труби і там зустріла яйцеклітину. А яйцеклітина там "гуляє" тільки 24 години один раз на місяць. Тим більше, у вас пройшли місячні.

Ильмира, 2015-05-25 11:28:58:

Підкажіть будь ласка, дом.фолекул на 11 день був D = 15мм ендометрія -7,5мм, на 13 день d = 11,5мм ендометрія 8,5 мм, але по УЗД лікар сказала, що є жовта рідина, що це може означати?

Оксаночка, 2015-05-22 11:46:35:

Був петтінг з хлопцем, він просто потерся, потім мене нудило, але тест був негативним, місячні пішли вчасно, але після них виділяються червоно-коричневі виділення, чи можлива вагітність?

Зіля, все може бути. Природа – річ загадкова, а тести на вагітність помиляються тільки в кіно. Відправляйтеся до лікаря. Поясніть їй ситуацію.

Оксаночка, 2015-05-19 19:12:10:

Був петтінг з хлопцем, він просто потерся, потім мене нудило, але тест був негативним, місячні пішли вчасно, але після них виділяються червоно-коричневі виділення, чи можлива вагітність?

здраствуйте. у мене була затримка 10 дней.А на тесті друга смужка ледве відно.потом прийшли місячні і останній день місячних перевірила. тест показує чітко другу смужку. не можу зрозуміти чи вагітна я чи ні?

Досвідчена мама, 2015-05-18 14:27:40:

Ильмира, навіть ледь помітна друга смужка говорить про вагітність. Просто рівень гормону ще низький.

Ильмира, 2015-05-18 7:05:41:

Робила повторний тест смужка ледве ледве видно, що може бути це?

До речі, Ильмира, підвищений ХГЧ може ще говорити про захворювання. Начебто при кісті підвищується теж.

Досвідчена мама, 2015-05-15 13:30:03:

Ильмира, а після тих місячних ви повторно тести на вагітність не робили? Може, це був викидень? Кровотечі бувають – сосудик лопнув, плацента мігрувала, але щоб як місячні.

Ильмира, 2015-05-14 14:58:08:

Привіт, підкажіть будь ласка чи може бути таке, що ХЛГ показав вагітність, але через два дні прийшли місячні, від чого це могло статися?

Досвідчена мама, 2015-05-08 14:28:33:

Катя, так, самонавіювання – велика сила.

Досвідчена мама, 2015-05-08 14:28:08:

Сатана, що не парся, здайте кров на ХГЧ або зробіть тест. Якщо йдуть нормальні місячні – рано чи пізно – ви навряд чи вагітні.

Значет я нимагу бути береміна але чомусь наминаючи задершка або я етова хочу

Всім привіт)))) був НПА місячні пішли раніше терміну на 10 днів. Після М пройшло два тижні у мене почали боліти молочні залози дико. що це може бути вагітність? Або що. )))

Досвідчена мама, 2015-05-06 10:30:04:

Катя, навряд чи. Живіт може рости від чого завгодно. Наприклад, від булочок))) Зростаючий живіт ще зовсім не означає, що ви вагітні)) Сходіть до лікаря, щоб напевно.

скажите пожалуста я магли заберемініть якщо наминаючи йшли ветот жень месічние я займалася цим з мужам асічас кмин йдуть мнсічние 4месіц на живот ростет

скажите пожалуста я магли заберемініть якщо наминаючи йшли ветот жень месічние я займалася цим з мужам асічас кмин йдуть мнсічние 4месіц на живот ростет

У мене був Па з хлопцем, він кінчав в мене але через 13 днів повинні початися місячні але вони почалися на два дні раніше, дівчатка скажіть я можу бути вагітна?

Афанасій, 2015-04-09 12:57:41:

Хороший засіб, який допоміг моїй дитині вирішити проблем з прищами, купував для дитини, легко впоралися з його хворобою.

Дівчатка, підкажіть будь ласка. Чи може бути таке що коли ти переспала з хлопцем на наступні день початися місячні, хоча якщо вони повинні початися на 2 тижні раніше? А потім 3 місяці йти як зазвичай, а на 4 початися затримка в тиждень! І я незнаю що мені робити. Може ви якось попопорадите?

Які ви дивні, чи не легше сходити до лікаря? Чим тут голову собі морочити! !!

татьяна, 2015-03-30 19:17:06:

Дівчата, підкажіть, будь ласка, що таке! Всі ознаки вагітності є, народні тести позитивні, а аптечні негативні. І ще місячні прийшли. Що робити?

скажіть будьласка мені у мене затримка в мене місячні малі буті 14 березня вигоди что затримка 6 днів и грудей болять з робіла я тест показує одну смугу

Скажіть пажайлусто у мене з моїм улюбленим людиною був секс і він в мене кінчав через три дні пішли місячні болить низ пупка і поперек що це може бути підкажіть прошу вас терміново дуже хочу дитинку

Скажіть пажайлусто у мене з моїм улюбленим людиною був секс і він в мене кінчав через три дні пішли місячні болить низ пупка і поперек що це може бути підкажіть прошу вас терміново дуже хочу дитинку

Скажіть пажайлусто у мене з моїм улюбленим людиною був секс і він в мене кінчав через три дні пішли місячні болить низ пупка і поперек що це може бути підкажіть прошу вас терміново дуже хочу дитинку

Привіт, останній ПА був 29 листопада. З тих пір три рази були критичні дні, все в терміни. Робила тест. Негативний. Але вже другий тиждень спостерігаю, що живіт змінюється. Став більш осьрим. Зараз нудити початок. Ще тяжкість постійна в животі. Чи можу бути вагітна? Або харчування просто поміняти треба?

Здрастуйте, у мене затримка вже 15 днів, тест отріцательний..а щяс живіт болить місячні є що це значить?

Привіт, ув. дівчата. не могли б ви мені помоч ?! Місячні пройшли, закінчилися 4 Чесла. Але справа в тому, що вони почалися ніби як зазвичай в той день, в який я порахувала, але вони мазалися слехка темно коричневим, потім два дні не Ішлі, а потім почалися як зазвичай, але не дуже багато виділялося, зараз же я багато їм , часто сплю, нудить, і смужку на тесті ледве-ледве видно, чи можна вважати це вагітності?

Поліна, 2015-02-11 5:03:59:

Здравствуйте! Під час д.а. мій чоловік потрапив у мене, на наступні день почалися критичні дні, на 5 днів раніше, пройшли вони на третій день, чи може ето бути пов’язано з вагітністю?

Ми з чоловіком займалися сексом 1 дня до м. А місячна пашлі і болить живіт кожен день можу я завагітніти якщо місячний йшли?

Олександра, 2015-01-22 4:10:53:

Діви! чому практично всі думають що вони вагітні. Біжіть до лікаря швидше. болю після статевого акту і затримки можуть бути не тільки тому що ви вагітні. найчастіше у підлітків бувають венеричні хвороби при яких і болю в животі .. і затримки. так що як миниум відсотків 90 тут не вагітні а скоріше за все з болячками різними. виділення з грудей наприклад якщо ви не вагітні можуть і від того що кіста бути. місячні як ви говорите щотижня від ерозії або того гірше. Біжіть до лікаря. не хтось вам тут не допоможе

Груди болять і під час мясячніх, і до них це нормально.А, якщо затримка 3 дні то не означає що вже вагітна.

У мене затримка била11дней, тести показали позитивно, в результаті пішли місячні, в перший день рясно, перевірила 1тест під час місячних показав негативно, що це?

Вероніка, 2015-01-16 17:22:13:

Ви все до лікаря не пробували звертатися. дур будинок.

у мене місячні не було в минулому месяце6 але через 48дней у мене йдуть мес.как це розуміти,

якщо ти вагітна і йдуть місячні це погано.

у мене коштувати спіраль але місячні пройшли і грудей набухшіе.беременная я чи ні я не знаючи.

вікторія, 2014-12-20 22:03:55:

Сдраствуйте ми з чоловіком дуже хочемо малюка або дитину, я хотіла б запитати? У мене затримка 4 дні, і сильно чісалась праві груди, і зараз у мене біло прозора рідина з правого боку грудей (з другої нету) і не більше двох крапель вийшло. Не було дитей.

Світлана, 2014-12-16 11:19:04:

Здраствуйте! Мені 20 лет.У нас не була захищений і трохи потрапило сперма.Тест зробила отріцательний.І затримка була 2-3 дня.Некоторие говорять це ніче.Подскажіте

алена. 2014-16-12 12:47 2014-12-16 9:50:54:

дівчинки, здрастуйте підкажіть, мені будь ласка, що це таке: коли два дня місячні мазали, потім день не було, потім знову пішли і вже йдуть 6 день. будь ласка підкажіть хто, що знає.

Вікторія, 2014-12-16 2:37:28:

Дівчата і жінки. Це ж ужас.Мало того що на форумі сидять безграмотні діти по 15 років, сидять дорослі люді.Во перших на всі ваші запитання відповість лікар гінеколог.Во друге болю в грудях і виділення з неї це компетентність лікаря мамолога.А взагалі я вам скажу страшна штука самонавіювання, я приведу приклад, дівчата які дуже бояться вагітності але при цьому не вживають запобіжних засобів мають нахил до такої хвороби як помилкова беременность.Пока ви будете думати що вагітні і накручувати себе ваш мозок вирішить, що 9 місяців минуло й вам пора народжувати хоча розумом ви будите розуміти що ні беременни.ОТ ЦЬОГО вмирає ДІВЧАТА І ЖІНКИ РІЗНОГО ВІКУ. Просто від того що дівчині не було чого народжувати але були реальні схваткі.Лучше про це почитайте чим питайте попопоради на форумі.

Катерина, 2014-12-15 18:15:56:

Здравствуйте! Мені 21 рік, у мене така проблема, була затримка, але груди хворіла (як перед місячними) зробила тест, був позитивний, пару раз нудило, збиралася до лікаря і тут пішли місячні, .але груди така ж опухла і болить, підкажіть ,що це може бути.

Відповідь многім- якщо місячних немає два місяці, то робіть тест дві смужки ви вагітні. Якщо місячних немає 3 дні, 4 дня, 5 днів. Це не означає, що вагітні. Зробіть тест і стане ясно. Через тиждень якщо все ж місячних немає ще зробіть тест.

Привіт мені 32 ми з чоловіком дуже сильно Хатім малюка або дитину, спимо ми вже четвертий месец месечние йдуть цикл то 26 то 25 ось недавно закінчилися м. Вже пройшло три дні на 3 день я з чоловіком займалися сексом магу я завагітніти (спасибі)

здрастуйте допоможіть мені розібратися я переспала з хлопцем і він мені скінчив 2 рази а потім почали болю в животі і потім пішли місячні чи можу я бути вагітною

Вибачте а чи можна завагітніти таким способом я переспала з хлопцем при місячних він закінчив у мене і після різко місячні скінчилися але приблизно через 2 дні знову мазали потім знову немає через дня 4 знову помазали і знову немає так тривало приблизно меяцев зараз йдуть місячні так вчора вранці багато крові вийшло коричнево червоним кольором а сьогодні ледве мажуть теж коричневим кольором з якими то мааааленькій згустками кров’яними болить поперек і рідко рідко в ніщу живіт болить ласка допоможіть

Затримка 4 дня але вже два дні Итут менячніе можу я бути вагітною??

Ірина, 2014-11-22 18:20:36:

у мене теж повинні били йти м.но не було їх я не налякалася я просто ждола)

Чи можна бути вагітною якщо йдуть місячні, чи можна при місячних бути вагітною

Ірина, 2014-11-22 18:19:16:

якщо хтось не вагітністю, а живіт росте це просто ви на Біра вага)

катерина. 2014-11-19 20:31:02:

Якщо я зробила тест на вагітність і показало що не вагітна. А місячні в тому місяці були 21 а це повинні 19 бути а їх немає. Страшно і цікаво я вагітна чи ні??

Марія, 2014-11-19 15:31:21:

Я хотіла тут відповідь який ібудь знайти, у багатьох йдуть місячні, тести негативні, а їм все одно ЗДАЄТЬСЯ, ЩО ВОНИ вагітності.

катерина, 2014-11-19 9:49:27:

Здрастауйте, може бути таке, перед місячними у нас з хлопцем був секс, пройшли місячні, у мене начитав головні болі, тошненіе, підхоплює зрідка живіт, і зрідка полювання Сален що то! Скажіть будь ласка ьеремееа я чи ні?

Здравствуйте! Я девственніца.У мене така проблема.Ми з моїм хлопцем не займалися сексом.Он просто трохи всунув і відразу висунул.А потім пальцями .. Закінчив він чи ні, я не знаю.Могу я бути вагітна? Раптом щось попало? Я дуже боюсь.Помогіте.

23 і 28 жовтня був секс М повинні початися 5 листопада. 23 МЧ скінчив в сторону, а потім вже з прізіком продовжили. Якщо крапелька буквально потрапила могла я завагітніти. Вже 6 листопада живіт болить (та й взагалі вони болісно дуже у мене починаються), але місячні не починаються. Страшно як то. Не знаю що й думати. Будь ласка без приколів скажіть це нормально ?? Сильна паніка не можу перестати про це думати ((((

привіт всім у мене така проблема місячні йдуть один раз були 2 рази в місяць, перший час часто ходила в туалет і багато їла, але мене не ташніт іноді горять соски і трохи більше став живіт але тест не показує беременності..что це може бути?

після месячние18 днів чи може вагітна

Замість 4дней місячні йшли 6дней нормально чи це?

Якщо місячний прийшли то ви не беремо не може бути так

здрастуйте у мене є до вас питання мій чоловік скінчив мене 4 рази але потім пішли місячні але потім кроваточіть могла я за біременіть або це аборт?

Місячні йдуть вже 4 місяць у десятиденний термін після перерваного статевого акту, але внизу помітно збільшився і округлився живіт, інших симптомів немає, чи можу я бути вагітна?

Так у мене така перестав зрозуміла проблема ось мій чоловік скінчив в мене два рази але після другого разу у мене пішли місячні чи можу я завагітніти скажіть будь ласка.

дівчинки, багато це самонавіювання.

Дитина є вже. Просто нічого не можу зрозумілий я ще після кесорево.

До речі робила тест та не один показує одну смужку. Ну якщо проблеми з кістою чому іноді болять соски?

Були місячні 1по8августа. Потім 27по31августа. У сенябре 19по 26. Іноді горять соски. На скільки мені кажеться став рости живіт. За моїми за рахунками термін повинен бути близько 5недель це не перша вагітність і на таких стадіях виявляеться тасікоз але у мене його немає. Що проїзходіт я не понемаю.

Дайте попораду, якщо тест показав 2-е смужки а через кілька днів пішли місячні. хоча я дуже хочу завагітніти, тому що у мене ставлять діагноз Кістозне зміна яєчників. Може бути при місячних вагітність.

що робити два рази УЗД робила не вагітна тести негативні росте живе груди болить місячні в терміни приходить бувають на два три рази затримка приходять з болем секс був три місяці тому з презервативам але він скінчив в нього в мені боюся вагітності

Поліна, 2014-09-11 10:25:45:

У мене така ситуація ми з чоловіком хочемо дитинку, 25 серпня він в мене кінчив, пройшло трохи більше двох тижнів але тести показували негативний, 10 вересня прийшли месечние. дівчатка підкажіть

Анастасія, 2014-09-08 19:36:23:

Милі дами, я звичайно розумію це жіноче бажання обговорень проблем різного роду, але як мені сказав мій лікар після пологів: "і не треба збиратися всім двором з колясками і животами і починати переминається теми болячки і все інше." Дівчатка, зрозумійте кожна індивідуальна по своєму, і різні ознаки можуть свідчити у кожній по різному! будьте розсудливі до себе а іменнно до здоров’я свого і не мильте ці теми на форумах а йдіть шукати відповідь у фахівців.

Скажіть будь ласка чому так у мене з грудей виходить рідина 4 день втому в ногах. але місячні повинні прийти 1ілі2сентября але почалися на три дні раніше. Чому так чи може це бути вагітність

Прошу вас! Дайте совета..Я девственніца.Секса з хлопцем не було, але був петтінг, він не скінчив, але вводив членом по малим губам.Потом я помилась.Так як я моторошний панікер, я накрутила що беременна.Очень чекала місячних. вони почалися, але я не заспокоїлася, хоча вони були зі згустками і болями (як завжди) .Парень купив мені смугасті тест він показав одну полоску..Я все одно боялась..Потом в середині циклу була овуляція (визначила по виділенням) .Після у мене почала боліти груди, ну душею вирішила що пМС, а мозок так не решіл.І я випросила у хлопця тест, струменевий, Клеар Блю.Я зробила його 30 липня (по суті від зачаття пройшло 9 тижнів) .Він знову показав одну смужку .6 серпня почалися месячние.Но груди пройшла тільки на п’ятий день.Сегодня 27 (по виділенням овуляція була позувчера) Сегрдня сильно болить грудь..А я все одно боюсь вагітності..

Привіт всем.У мене ось така ситуація. у мене росте живіт і грудь.еще жахливі болі в попереку і вправо боці іноді і вліво. 2 дня була затримка зараз йдуть м.тест я не делала.что мені робити?

Приве підкажіть пожалуста, У мене затримка був 5 день і потім прийшла м.Потом ні п.а чекаю м тест отріцателний що це може побут

user556, 2014-08-23 18:08:41:

У мене місячні повинні були піти 14 серпня але вони не пішли сдела тест виявилося, що вагітна, а сегодня 23 серпня пішли місячні і на місячні у мене постійно щось болить, а зараз нічего.подскажіте что ето таке?

Дівчата, якщо турбує щось, то не на форумах сидіти треба, а до лікаря йти І якщо беременнеть не хочете поки, то охороняйтеся))

Анастасія, 2014-08-22 7:33:05:

У мене завжди перед місячними юолела груди низ живота і тягнула поперек. Груди хворіла три дні і начаналісь місячні. Зараз груди болить вже тиждень а місячні не начинаються. Хоча низ живота не болить і поперек не тягне. Що це може бути.

Скажіть будь ласка, чому надовіл на груди виходить прозоро-біла рідина, зовсім не багато, пару крапель, затримка вже 5дней, про в тому місяці при циклі 26дне вони пішли через 32.еще у мене молочниця, як каже лікар, але печіння і свербіння НЕ якого немає. Груди сильно набрякли.

Алена, 2014-08-12 16:35:36:

Люди скажіть мені що це? Просто місячні або я вагітна!? Я з хлопцем займаюся п / а і часто він спускає все в мене, і недавно в липні 26 у мене був за календарем останній фертильний день пройшло вже он скільки, вчора 11августа у мене затримка на один день, сьогодні прийшли місячні, але як то вони переносячи не як зазвичай, живіт розпух, подтащнівает, ломить нога, в жар кидає, сумно і іноді подкружівается голова.тест зробила негативний! спасибі заздалегідь

Минулого місяця у мене була затримка тиждень. Потім у мене пішли м. Після цього не було п. А. Але місячних немає вже другий день. Що це може бути ?

Скажіть будь ласка, я з чоловіком намагаємося вже півроку завагітніти, ну нічого не виходить, уже за календарем висчітуем. всерівно приходять місячні. Підкажіть що ще можна здолати щоб завагітніти, я дуже хочу мені вже 25 років. спс.

у мене місячні почалися на 3 дні раніше, і при цьому вони не так боляче проходять чим обично.і вони не такі інтенсівние.сказалі що можлива вагітна .частенько хочу чого смачненького і є стала більше обичного.ні у кого не було такого і що це може бути? може цикл порушився?

Я завагітніла і про це не знала. Коли з’явилася затримка зробила тест, а потім пішла на узі. Там мені сказали що термін вагітності вже 16недель. 3 місяці йшли місячні день в день. Народила прекрасну дочка і під час вагітності жодного разу не лежала на збереженні.

У мене важка, близька 3месяца але на дні пріходела місячний що це можеть бути

катерина, 2014-05-31 16:41:46:

Мені теж здається що ворушитися що то, я народжувала тому трохи знаю як це, але місячні йдуть в термін а живіт росте хоча їдять мало в тренажерний зал ходжу тест негативний, вірний спосіб зробити узі

у мене била затримка 4 дні и вот появилися місячні. што ето такоє

Привіт, підкажіть будь ласка. у мене був кілька разів статевий акт з хлопцем, при цьому ми не оберігалися. через деякий час почала збільшуватися груди і моторошно хворіти. потім вранці з’явилася нудота і блювота. потім почало боліти в низу жівота..не могла спати на жівоте..так як хворів. частий періпадок настрою. я зробила тест. але він був негативним. сьогодні на жаль у мене почалися місячні, на 5 днів раніше. болю моторошні. але нудота триває вранці. немає апетиту. і так само тягне на солоненьке. чи можу я бути вагітною?

вікторія, 2014-05-14 6:09:45:

я часто сплю з хлопцем і він пару раз в мене при цьому у мене кожен місяць затримка рівно на тиждень і блювота на запахи і від алкоголю навіть якщо це все го нуль п’ять що це??

Чи можу я ЗАВАГІТНІТИ У МЕНЕ хлопець кінчив ЗА ДВА ДНІ ДО місячних, АЛЕ Місячні ПІШЛИ ВСІ РІВНЕ АЛЕ НА ДЕНЬ ПІЗНІШЕ! МОГЛА ЧИ Я залетіти ?

Відповідь на перший комент у тебе або ожиріння ломбард кіста тому живіт і росте. Або пивний бочок набивається. Поменше Пий пива

У мене йдуть місячні вчасно, але при літку я чюствую що в животе щось шевеліца, і їсти дуже часто хочеться! Може я біременна?

я не вагітна, але живіт росте

Якщо місячні раніше терміну і тривали 3 дні а зазвичай йдуть 7 днів а грудей болять опухли і є виділення болить поперек може бути я вагітна

А якщо місячні були, і тест негативний, але при цьому болить поперек

Запопоради Бога, підкажіть чи можу я бути вагітною, якщо місячні були і після статевого акту не було взагалі. P.S. 4 дня затримка

Як говорили в старинку "кольорова вагітність" – це коли місячні під час вагітності. Звичайно, це ненормально! Потрібно бігом до лікаря, якщо хочете зберегти вагітність. У мене таке було і довелося лягати в лікарню на збереження.

Similar Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code