Температура у дитини 39 без симптомів, що робити і як збити дитині температуру 39

ЗМІСТ СТАТТІ:

Температура у дитини 39 без симптомів, що робити і як збити дитині температуру 39

зміст:

При температурі 39 гпорадусів у малюка без наявності симптомів будь-яких захворювань, більшість батьків хочуть надати допомогу своїй дитині, але не знають, як це зробити.

Неправильні дії в даній ситуації можуть привести до непоправних наслідків, тому важливо знати, які можна вживати заходів для полегшення страждань малюка, а що робити не можна.

В першу чергу, важливо розуміти, що висока температура вважається реакцією на запальний процес. Саме так організм намагається побороти вірус і виробляє імунітет. При відсутності симптомів лікарі порадять не вживати певних заходів, оскільки температура тіла до 40 гпорадусів не є небезпечною для життя. Однак якщо при температурі 39 гпорадусів малюк почуває себе погано, до того ж, висока температура тримається тривалий час або дитина має хвороби нервової системи, то потрібно збити температуру.

Якщо у малюка, вік якого менше чим шість місяців, піднялася температура 39 гпорадусів, і при цьому немає ніяких симптомів хвороби, необхідно терміново звернутися до лікаря!

Як збити температуру 39 гпорадусів без симптомів

Лікарські засоби

Всесвітньою організацією охорони здоров’я рекомендовано застосування таких препаратів, як ібупрофен і парацетамол. Важливо знати, що дозування розраховується, орієнтуючись на масу тіла.

  • Препарат Аналоги Разова доза в залежності від маси тіла малюка. Максимальна кількість прийомів в день.
  • Цефекон Д, Еффералгн, Парацетамол Панадол приймається по 15 мг на один кілограм ваги не більше 4 разів на день.
  • Ібупрофен Нурофен, Ібуфен ® приймається по 10 мг на один кілограм ваги 3 рази в день.

Наприклад: малюкові з масою тіла 10 кілограм необхідно дати за один прийом 150 мг.

Щоб збити високу температуру у новонародженої дитини, прекрасно підходить лікарський засіб у формі свічок і крапель.

Не варто чекати, що температура моментально опуститься до 36,6 гпорадусів.

постійне питво

При високій температурі малюк втрачає чимало рідини, тому його організм може бути зневоднений.

Що необхідно пити?

  • Фруктові і ягідні відвари;
  • Компоти із сухофруктів;
  • соки;
  • чай.

Важливо, щоб питво не було ні гарячим, ні холодним, найкраще, кімнатна температура.

Необхідні умови

Приміщення, в якому знаходиться хвора дитина, повинно бути провітреним, температура повітря не повинна перевищувати 18 гпорадусів. Малюка не варто тепло одягати, навпаки, краще надягти на нього щось легке, з натуральної тканини.

прохолодні ванни

При відсутності будь-яких симптомів, можна купувати малюка в теплій воді, температура якої не вище 36,6 гпорадусів.

важливо!

При високій температурі протипоказані розтирання!

Необхідно стежити за станом малюка для своєчасного виявлення симптомів різних хвороб. Не варто припиняти спостереження і після зниження температури, продовжуючи дотримуватися рекомендацій, про які було сказано вище.

Навіть при відсутності симптомів очевидно інфекція оселилася в дитячому організмі. Збити високу температуру – не значить прискорити процес одужання, це тільки спосіб полегшити поганий стан, тому не варто затягувати з відвідуванням лікаря для виявлення справжньої причини і початку лікування.

Автор публікації: Ольга Лазарєва

Коментарі (60):

Добрий день не знаю вчора ввечері у дитини була температура 37 і 5 потім 39 і 8 семпотомов не яких йому 9 місяців давали нурофен свічки ставили Цефікон може зуби так дають і тільки засне і мереещь температуру піднімається що робити Оцту растералі зюіваеться до 37і4 потім знову піднімається через 10 і 30хв що робити підкажіть

мда у мене синові 2 роки і температура 39 і 5 що робити не знаю пробувала все хоч би хни 0 без палички

Валентина, 2016-03-11 13:42:31:

Я годую дитину ще грудьми, можу використовувати гелі для схуднення?

Температура 39, більше ніяких симптомів

Вікторія, 2016-01-27 18:27:04:

У нас та ж проблема, не знаю, що і робити синочкові 1.4 місяці ніяких симптомів, тільки т-ра 39.3. Ставимо свічки Цефекон д і парацетамол і ще сироп Ібуфен ® все одночасно протягом 20 хвилин т-ра спадає! Що це може бути?

У нас температура 39! Нурофен + свічки "Цефекон" поставила! Температура потихеньку знижується!

Катерина, 2016-01-20 9:07:33:

У нас ввечері піднялася т-ра 37.9. Прокинулися вночі 38.9, дала нурофен дитячий, начебто допомогло (не такий гарячий став). Вранці піднялася до 39.3, знову нурофен дала. До швидкої не можу додзвонитися (Нам рік і 4 місяці. Крім т-ри ніяких симптомів

Тетяна, 2016-01-19 21:51:12:

Синові 9 місяців, другий день температура 38-39 нічим не збивається (((даю нурофен і свічки Віферон ставлю.Синок заснув, а я поряд мокрим хусточкою його протираю, страшно засинати ((((

Моя доча теж сьогодні затемпературіл (((39. Боюся грипу, кажуть що він якийсь небезпечний в цьому році, дає ускладнення і розвивається пневмонія 🙁

Наталя, 2016-01-11 3:16:45:

У дитини температура нічим не збивається, симптомів ніяких, ми на Пхукеті теж, відгукніться хто небудь

Якби лікарі знали все про хвороби, то вони жили б довше всіх людей на Землі. А цього чомусь не відбувається.

Ми другий день лежимо вболіваємо в номері, теж в Пхукете.температура 38,8, збивається парацетомол до 37,5 потім знову поднімается.Какой діагноз вам поставили?

Кохана, 2016-01-06 12:51:14:

Ми теж лежимо в лікарні на Пхукеті з такими ж симптомами, а точніше з їх відсутністю крім температури 38-39,5.доче рік і місяць. Вночі підскочила до 39.5 і ми приїхали в госпіталь. Збивають парацетомол. Більше нічего.Аналізи хороші. Сказали залишать до завтра до повторного аналізу крові (?)!

Ось уже другий день у дитини 39,4 збивалася ибупрофеном, а сьогодні НЕ помогает.На швидкої попопорадили анальгін, але шкідливо ж дитині.

За старшому синові знаю, що буває таке, коли температура висока ні з того ні з сього і більше нічого. Сама і проходить. Це, як нам лікар говорила, буває втома організму, типу сбоя.Такое часто буває у дітей.

Євгенія, 2015-12-24 13:53:03:

у мене у сина температура 39, зіб’ю, але вона знову піднімається, дитині 6 років, лікарі кажуть що він цілком здоровий, що робити?

Температура, і судоми, апетиту немає,

Наталя, 2015-10-01 1:32:22:

У мене у дочки рік тому було так само як і у Алла 14.01.2015, 2015-01-14 23: 22: 45: -дочері 11 темп.гуляла від 37,2 до 39,5 3 місяці по лікарнях в результаті поставили збій терморегуляції, а насправді виявився вірус Епштейн -Барр. Лікували в лікарні, тому всій карти лікування не можу озвучать, але можу сказати точно що приймали вітаміни В12, вітамін А, кололи антибіотики, пили Ацикловір. Температура як раптово почалася, так і пішла сама разом з головними болями. Пройшов рік і знову різко піднялася темп. 38, знову голова не перестаючи болить і темп. стрибає то 37,2 то 38 то 39 то знову 37 .Коли вже зовсім до 39 піднімається ібупрофену збиває, до речі в лікарні в тому році теж Іббупрофен давали

наталья, 2015-09-24 22:36:07:

Я згодна з коментарем Павла, раніше не було ніяких Нурофеном і всіх інших жарознижувальних ліків і нічого, діти боролися з різними вірусами та виживали, імунітет ставав сильнішим, дитина росла здоровіше. Сама зараз сиджу над 6 річною дитиною, температура 39 без симптомів, не збивала нічим, спить поки.

Наргиза, 2015-08-16 22:31:55:

І що за звичка у лікарів. Якщо горло червоне то ГРВІ та одразу пишуть антибіотики.

У мого синочка теж температура і більше ніяких симптомів завтра на аналізи. А нам лікар казав що через зубків температури не буває.

А я збиваю високу температуру у дитини тільки на ніч, щоб виспався. Днем ніколи, інакше хвороба затягується. При такому підході температура тримається день чи два, не більше. Екстрені інфекційні випадки не розглядаю, не стикалися, ттт.

Нам в разі температури допомагає журавлинний морс. Точніше, у мене журавлина перемелена з цукром. Тільки дитина захворює, я розводжу журавлину з теплою водою, додаю цукор або мед, щоб не кисло було, і даю дитині. Зараз йому 1,9, лікуємося так з 9-ти місяців. Температура збивається практично моментально. Крім того, журавлина дуже добре симулює імунітет, промиває сечовипускальний систему, добре для нирок, допомагає при застудах. Ось таке ось чудове природні ліки.

У мене синові 1 рік 4 місяці. Раптово вночі дитина запхикав – взяла на руки, а він "горить". Зміряла температуру – 39.1. На вулиці не гуляли в цей день. У родині ніхто не хворіє. В гості не ходили. Тільки температура і більше нічого. Викликали швидку (чекали 1,5 години). Лікар сказав, що горло червоне, а значить ГРВІ. Температуру збивати не можна. Ліки не можна. Повністю роздягнути. Рясне пиття типу малини (прогріває). Днем прийшла дільничний педіатр. Теж саме – горло червоне – ГРВІ. Призначила ліки, свічки. Я ніякого червоного горла у дитини не помітила. Дитина, коли температура спала, граючи – кричав, верещав, ричал..і голосно, і довго))) Але при цьому не закашлявся навіть. Ніякого кашлю, соплів не було ні в перший, ні в другий день. А температура високою була тільки два дні. Другий день, в основному, скакала – то 36.1, то 38.3. А потім НІЧОГО. Дитина здорова, як ніби нічого й не було. Слава Богу. ось тільки що це було, так і залишилося для мене загадкою.

Наш випадок: температура була 39 і більше червоне горло соплі кон’юнктивіт. Аденовірус поставив. Пропили 5 днів амоксиклав. Через два дні температура 40 і 2, вже діагноз бронхіт поставив, призначили сумамед, почали пити на наступний день знову 40, поїхали в лікарню, там сказали хрипів немає, сеча хороша. Ось незнаю що снами, температура зараз 39, збувається лише обтираннями. Нурофен НЕ действуе, а після панадола взагалі піднімається вище.

молода мама, 2015-04-06 15:59:29:

піднялася температура 38,5 без причини! Ні нежиті ні кашлю, ні зуби. нам майже 4 місяці! Дільничний лікар пришол, подивився, нібито горло трохи червонувато, ну це вірус якийсь, виписала противірусні свічки і все через 3 дня прийде огляне дитину. доча зовсім ослабла, і ми вирішили все ж з’їздити в болнічку для огляду, там нас і залишили. в результаті аналізи погані, а головне зробили рентген і виявилася пневмания ТАК ЩО ДЕВОЧКИ НІ НА КОГО НЕ МОЖНА СПОДІВАТИСЯ, ДИТИНИ НА РУКИ І ДО ЛІКАРНІ.

Світлана, 2015-03-18 14:05:49:

Нурофен, ібупрофен та ін. Не підходять багатьом! У моєї доньки на нурофен реакція була наступна: спочатку температура трохи знижується, потім різко підвищується ще більше + сильний біль в ногах, практично до судом. Педіатр сказала, що у нас індивідуальна непереносимість, заборонила категорично. У випадковій розмові з товаришкою по службі дізналася, що у них така ж проблема. Зате звичайний дитячий панадол допомагає годин на 5! Так що будьте уважні, дорогі мами!

Це вже півтора місяці.

У нас схожа ситуація. Не знаю що робити. Температура от37,5 до 39,3 скаче. Іноді постійна. Аналізи в нормі. Обстежувалися на віруси та інфекції. чісто.Еслі і скаржиться то тільки на біль в голові -стучіт, слабкість і слабкість в стопах.

Почитайте про вірус розеол.

Доньці майже 10 місяців. Температура 39.2 вставляємо свічки Цефекон, вистачає на 8-10 годин. Теж поки думаю, що на зуби, хоча у нас їх вже 8.

Тантана, 2015-03-08 2:45:26:

Температура у дитини 39 без симптомів, що робити і як збити дитині температуру 39

Доньці майже 10 місяців. Температура 39.2 вставляємо свічки Цефекон, вистачає на 8-10 годин. Теж поки думаю, що на зуби, хоча у нас їх вже 8.

МОЄЇ ДОЧЕРИ СІМ МІСЯЦІВ ДВА ДНІ ТЕМПЕРАТУРА збивати Нурофеном АЛЕ ПРОЙШЛО ЧОТИРИ ГОДИНИ І ТЕМПЕРАТУРА ЗНОВУ ПІДНЯЛАСЯ НІЖ МОЖНА ЗБИТИ.

МОЄЇ ДОЧЕРИ СІМ МІСЯЦІВ ДВА ДНІ ТЕМПЕРАТУРА збивати Нурофеном АЛЕ ПРОЙШЛО ЧОТИРИ ГОДИНИ І ТЕМПЕРАТУРА ЗНОВУ ПІДНЯЛАСЯ НІЖ МОЖНА ЗБИТИ.

згодна з тим, що дітям з неврології ні в якому разі не можна дозволяти, щоб температура підвищувалася вище 39. збивати її треба тоді, коли вона вже піднялася до 38. час дії жарознижуючих засобів 1-1,5 години, за цей час температура може піднятися від 38 до 40, а при неврології це може призвести до судом, а це вже і до непоправних наслідків! Всім здоров’я)

Повз проходив., 2015-01-21 12:53:43:

Дорогі, шановні матусі, татусі, бабусі. якщо у дитини 3-15 років скаче температура і після обстеження чи не так причину, в першу чергу, перевірте, чи немає у дитини гельмінтів, простіше кажучи глистів. У кишечнику їх не відразу можна виявити, аналізи потрібно здавати кілька разів поспіль, щоб щось виявити. Ось ця зараза може давати різку температуру, причому протягом короткого часу вона з 36 може підніматися до 40 і назад. Ніяких інших симптомів, як то – кашель, хрипи, нежить – немає. Ніхто не буде з вашою дитиною довгий час бігати і з’ясовувати причину, крім вас. Зараження може статися де завгодно, але частіше від собачок і кішечок. Скачки температури, це перша ознака, що завелися паразити. Всього вам доброго. Здоров’я вашим діткам.

Алла 14.01.2015, 2015-01-14 23:22:45:

У мене взагалі не зрозумілий случай.У моєї дочки 10 років якої, температура стрибає в перебігу 2.5 місяців від 37.5 і до 39.2 гпорадусов.Ми лежали в лікарні, брали різні антибіотики, робили крапельниці, проходили різні ісследованія.Здалі на всілякі віруси аналізи і не тільки на віруси, діагноз тільки порушення терморегуляціі.Я сама медик за освітою я і мої знайомі всі в глибокому недоуменіі.Ребенок природно пропускає школу, апетит хороший, гіперактивна, незважаючи на таку температуру і аналізи всі хороші! При прийомі нурофена зниження температури на кілька едініц.У кого ми ще не були так це ендокринолог, хоча багато мені вже свідомо сказали що щитовидка таку температуру не дает.УЗІ теж у нас всього нормальное.У кого була або є така проблема будь ласка отзовітесь.Перерастать з такою температурою мені наприклад дуже важко, коли у дитини тисне в скронях і ватнеют ноги.

Олександр, 2015-01-08 15:13:05:

У сина темп39.3 симптомів не спостерігається збиваємо нурофен свічки і еффералган допомагає на кілька годин чи можна так робити син активний бігає грає є апетит

Рік тому моїй дитині було два роки піднялася температура 40.2 на швидкої відвезли в лікарню. 5 днів температура піднімалася до 40 і вдень і ввечері кололи уколи 2 рази на добу щоб знизити температуру.после узі черевної порожнини сказали що запалення мочеіспускательньго каналу.

Мадіна, 2014-12-17 23:18:47:

доньці 9 літо температура 39,5-40. 3 дні тримається не знаю що робити Ібуфен ® і парацетамол, симтомов нікакіе7 що робити

У мене синові 10 місяців. Вночі піднялася температуа до 39,5. Ознак застуди немає. Важко дихає, але це від температури. Даю нурофен і свічки віферон. Думала зуби, але прийшла лікар і сказала, що це горло червоне (хоча вона мене не переконала. Я дивилася, горло нормальне). Ось вечір настав і знову температура поповзла вгору. рятує нурофен.

У всіх описано, як все починалося. Напишіть, чим закінчилося! Діагноз поставили? Саме пройшло? Як довго? У нас теж безсимптомний підйом температури до 39, аналізи нормальні. Малюкові 11 місяців.

Шахноза, 2014-11-27 22:27:08:

Доньці 6 років, другий день висока температура якщо не збивати спокійно до 40 доходіт..сімптомов ніяких, горло, ніс, живіт, зуби, голова, блювоти ничего нету ..ні на що не скаржиться ..и при температурі 39.8 сиділа грала, поки я не перевірила температуру і не почала панікувати ..сдалі сечу кров чекаємо результати ..не знаю що це, але переживаю місце собі не знаходжу (((

Наталя, 2014-11-19 22:14:03:

У мене дочки 10 років, температура тримається від 38 до 39,9 протягом вже 9 днів, супроводжує сильний кашель і головний біль, болі в животі. Зараз лежить в лікарні в дитячому відділенні, але діагноз не можуть поставити. Пневмонію по знімках виключили, гайморит по знімку виключили. Ставлять крапельниці, колять туди ж антибіотик – ціфотоксон, дають від кашлю, призначили фізіопроцедури, а температура з кашлем як були так і є. І не знаєш як допомогти своїй дівчинці ((((

Я тож помітила, що Нурофен краще Панадола збиває температуру! Для супер розумного Павла, який говорить, що дітям не можна темп до 40 збивати! Є дітки, які схильні до судом, 20%, як мені сказав розумний лікар! Таким дітям, збивають при 38 1 жарознижуючим, якщо більш 38- то комбінація свічки і жарознижуючий! Тому не доводите дітей до стану судом! до 38 дитина сам бореться, потім потрібно допомагати!

Павло, не погоджуся з вамі.так міркуєте, свої діти є? Ге з вбивати до 40, а потім що.

Синові 10 місяців вчора раптово піднялася температура спочатку 38 потім 38.9 іне яких симптомів, єдине ріжуться зубки вгорі, у нас є вже 5зубіков все вилізли ток соплі були, збиваю норофен дитячий сироп вистачає на 4 години, навіть не знаю що робити

Синові 10міс, раптово піднялася температура до 39, ніяких симптомів більше немає. Дала йому 2,5мл нурофена.Может це на зубки? У нас тільки один виліз

Та ж ситуація. Дитині 10 місяців, вчора була температура 37.5, вночі піднялася до 38.5. А зараз 38.8. Ніяких симптомів застуди та отруєння немає. Збиваю Нурофеном, вистачає на 5 годин. Завтра викликом лікаря додому.

Синові 10міс, раптово піднялася температура до 39, ніяких симптомів більше немає. Дала йому 2,5мл нурофена.Может це на зубки? У нас тільки один виліз

у дочки 10 років температура піднялася раптово, до цього бігала, ігралась.До лікарні доїхати немає можливості, і в боці болить і сухість у роті, а й при натисканні на нирки болить більше чим в боці (у нас хронічний пілоонефріт був два роки тому) .Боюсь що-б не апендеціт, стала капати краплі Канефрон-від нирок, начебто легше, але температура не спадає, а до ночі піднімається, та ще й голова болить, і була рвота.Короче повний капець

згоден з коментарем Павла.

Галина, 2014-09-19 2:05:55:

Я припускаю що такі симптоми можуть бути у пієлонефриту (запалення нирок), потрібно здати сечу і якщо там багато бактерій, то так і є. Тоді треба пити Аугаментін, але це якщо тільки точно пієлонефрит.

Прийшли в поліклініку, на щеплення, у дочки була температура 37.Врач оглянула, сказала, що це зуб ріжеться і дала дозвіл на КПК. Другий день температура 39 і ні чим не сбіть.Максімум 2-4 години і знову.

Дітям можна до 40 не збивати температуру, імунітет повинен розвиватися і працювати. Температура не спадає тому, що ви її постійно збиваєте, а в цей час віруси активно розмножуються. При вірусних захворюваннях марно давати антибіотики, рясно відпоювали дитини і дайте організму самому перемогти вірус. "І найстрашніше незнаеш що це". Що тут не знати? Це неписьменні батьки будь-якої жарознижувальну нісенітницею дитини напихають.

У нас теж другий тиждень температура 39, другий антибіотик вже змінили, ніби все за призначенням лікаря робимо. І аналізи сечі чисті сказали. Лікуємося від ангіни. І раніше звичайно хворіли, але щоб так. ((

Моїй доньці 11 років. протягом двох тижнів кожен четвертий день піднімається температура до 39. крім парацетамолу і анальгіну збити температуру не можемо. при цьому всі дні приймаємо антибіотики з противірусними препаратами. звичайно все за призначенням лікаря. Діагноз поставили ангіна, але .. апетит відмінний і дитина ні на що не жалуется.Что це? ні хто зрозуміти не може.

Счимана, у нас у дочки була така ж проблема – 5 днів 39. Всі лікарі говорили, що вірус. При цьому ніяких симптомів. Виявилося потрібно було здати аналіз сечі. У нас лейкоцити зашкалювали. 10 днів в лікарні з пієлонефритом лежали. Будьте здорові!

снежана, 2014-08-14 21:26:14:

Дочки рік і 4 міс. температура тримається з день то 38 то 39 і не падає, парацетомол не допомагає, і лікарі нічого толком сказати не можуть, допомагає тільки аналгін з демедролом на 4 години збиває а потім по новой.У нас такого ніколи не було перший раз так. І найстрашніше незнаеш що це?

Ось що цікаво, сину парацетамол практично не збиває температуру – зовсім на трохи по гпорадусам і по часу. А ось ібупрофен збиває добре, купую дитячий Ібуфен ® в сиропі. До речі, аспірин маленьким не можна – там якийсь синдром смертельний може вийде.

Similar Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code